Marketing Growth Hacker

Feltörekvő startupunkhoz azt a Marketing Growth Hacker-t keressük, aki nélkülözhetetlen csapattagunk lesz az e-commerce piacokra, azon belül hazai és nemzetközi B2B szektorra szánt, felhő szolgáltatásaink népszerűsítésében. Önjáró, kreatív, vállalkozó szellemű és kitartó egyéniséget keresünk,  aki jól ért/beszél angolul, aki képes és szeret időt áldozni külföldi/hazai jó megoldások felkutatására,  az ötlettől a kivitelezésig viszi a dolgokat, aminek eredményeként erősödik a brandünk, a termékek értéke, üzleti eredménye.

Feladatok:

  • A szolgáltatások látogatóinak és konverziójának maximalizálása hazai és nemzetközi piacokon
  • Tartalmi együttműködési lehetőségek felkeresése és kiaknázása, megvalósítása
  • A szolgáltatások eladási pontjainak feltárása és ehhez kapcsolódó marketing lehetőségek kiaknázása
  • Költséghatékony, innovatív marketingkommunikációs megoldások megvalósítása a forgalom és a user szám növelése érdekében
  • Social media influenszerekkel való kapcsolatfelvétel, az együttműködési lehetőségek feltárása
  • Együttműködés a csatornaspecifikus marketingkommunikációval: email, blogpost, social hirdetések stb.) a növekedési lehetőségek feltárása érdekében
  • Iparági trendek tanulmányozása, kompetitív analízis létrehozása.
  • Ügyfélszerzés és konverzió optimalizálás érdekében marketing taktikák tesztelése és optimalizálása. (online hirdetések, kimenő, bejövő direkt mailek, affiliate megoldások stb.)
  • Képesség az ügyfelek szegmentációjára, profilozására és ehhez igazított marketing aktivitásokat indítani
  • Az ötleteket valóságos feladatokká kell tudni alakítani, a projekteket menedzselni és üzleti eredményeket hozni.

Elvárt képességek:

  • Alapos SEO faktor, kulcs algoritmus trendek ismerete
  • Gyakorlati ismerete az Analitikáknak, AB teszteknek
  • Kiváló analitikai és problémamegoldó képesség
  • Kiemelt minőségre való törekvés, precizitás

Előny:

  • Előzetes Marketing growth hacker tapasztalat
  • Ecommerce ismeret
  • Webhsop szolgáltató platformos tapasztalat

Juttatások:

  • Rugalmas javadalmazás
  • Tréningek, képzések
  • Céges notebook, mobil

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Ambiciózus és stabil tech startup vagyunk piacon lévő termékekkel
  • Rálátást adunk a hazai és európai e-kereskedelmi piac színterére, és meghatározó szereplőinek mindennapjaira
  • Törődünk egymással. Nekünk fontos, hogy nálunk mindenki büszke lehessen arra, amit csinál, sikerélménye legyen és jól is érezze magát.
  • Támogató és bátorító a környezet, ahol együtt tanulunk a hibáinkból.

Lelkes és jó eszű kezdők, juniorok előnyben!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed jelentkezz csapatunkba!