B2B Értékesítési Képviselő SK/CZ/RO

Magyarország egyik legígéretesebb tech startupjában bővítjük a csapatot, amihez több új csapattagot keresünk szlovák, cseh és román régiós bővülésünkhöz.

Feladataid:

  • Ügyféligény kialakítása és értékesítés
  • Találkozók szervezése ügyféljelöltekkel és termékbemutatás (demo)
  • Teljes értékesítési folyamat kezelése a lead generálástól a lezárásig (adminisztráció, utókövetés, ajánlat összeállítás, szerződés)
  • Az adott régió célzásához hatékony stratégia és kivitelezés
  • Folyamatos kapcsolattartás az e-commerce cégek képviselőivel, potenciális ügyfelekkel
  • Társcsoportokkal való együttműködés (termék, fejlesztés, customer success management, UX/UI)
  • Sales státuszokon való aktív részvétel és beszámoló az eredményekről

Olyan csapattársat keresünk, aki:

  • Tökéletesen beszél csehül/szlovákul vagy románul
  • A cégen belüli kommunikáció angol vagy magyar nyelven történik
  • Szeret értékesíteni, új embereket megismerni és maximálisan eredményorientált
  • Poztív személyiség
  • Több éves értékesítési tapasztalattal bír, lehetőleg az e-kereskedelem vagy tech szektorból
  • Valós korábbi eredményei vannak a tervteljesítésről, vagy túlteljesítésről
  • Megállapodásokat képes letárgyalni és lezárni
  • Képes önállóan dolgozni
  • Számlaképes
  • Létező e-kereskedelmi kapcsolatrendszer kiemelt előny

Juttatások:

  • Jutalék alapú javadalmazás
  • Korlátlan kereseti lehetőség
  • Tréningek, képzések

Továbbá:

  • Modern iroda (vírushelyzet függvényében)
  • Angol tanár
  • Belső- és külső képzések
  • Céges laptop és telefon
  • Rugalmas startup gondolkodás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Ambiciózus és stabil tech startup vagyunk piacon lévő termékekkel
  • Rálátást adunk a hazai és európai e-kereskedelmi piac színterére, és meghatározó szereplőinek mindennapjaira
  • Törődünk egymással. Nekünk fontos, hogy nálunk mindenki büszke lehessen arra, amit csinál, sikerélménye legyen és jól is érezze magát.
  • Támogató és bátorító a környezet, ahol együtt tanulunk a hibáinkból.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed jelentkezz csapatunkba!