Backend Developer

A PriceKit™ Magyarország első smartpricing™ technológián alapuló árazási döntéstámogató rendszere, kifejezetten e-kereskedőknek fejlesztett menedzsment-szoftvere. Termékeinkkel valódi problémára valódi megoldást kínálunk - folyamatosan fejlődő, bizonyítottan értékes szolgáltatással, egyedi megoldásokkal.

Aki hozzánk csatlakozik: egy átlagon felül elkötelezett, vállalkozó szellemű és digitális piaci tapasztalattal felvértezett csapatnál teremthet értéket.

Inspirál? / Felvillanyozódtál? Várunk szeretettel csapatunkba!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Meglévő alkalmazások folyamatos továbbfejlesztése
  • Új alkalmazások létrehozása
  • Platform integrációk ( Shopify, Magento, Shoprenter, Shoptet stb. )

Elvárások:

  • Erős PHP és OOP ismeret
  • Cache megoldások ismerete
  • Git ismerete
  • Linux – legalább felhasználói szintű ismeretet várunk

Előny:

  • E-commerce tapasztalat
  • Symfony keretrendszer ismeret
  • Nagy adatmennyiségek feldolgozásában szerzett tapasztalat
  • AWS-ben szerzett tapasztalat
  • Javascript ismeret
  • API megoldások ismerete

Juttatások:

  • Rugalmas javadalmazás
  • Tréningek, képzések
  • Céges notebook, mobil

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Ambiciózus és stabil tech startup vagyunk piacon lévő termékekkel
  • Rálátást adunk a hazai és európai e-kereskedelmi piac színterére, és meghatározó szereplőinek mindennapjaira
  • Törődünk egymással. Nekünk fontos, hogy nálunk mindenki büszke lehessen arra, amit csinál, sikerélménye legyen és jól is érezze magát.
  • Támogató és bátorító a környezet, ahol együtt tanulunk a hibáinkból.
  • Továbbá: modern iroda (vírushelyzet függvényében), angol tanár, edzőterem használati támogatása, egészségbiztosítás, rugalmas startup gondolkodás.

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest és Home Office (hibrid)